Znajdź swoje wymarzone
mieszkanie w Krakowie w Future City
Podaj przynajmniej jeden z poniższych parametrów:

Plany mieszkań Wykończenia wnętrz

Sprzedaż mieszkań
w Future City prowadzi:

Rednet24

Nowe mieszkania Kraków

W samym sercu krakowskich Bronowic, w spokojnym i malowniczym otoczeniu wznosi się nowe miasto – osiedle Salwator City. Pachnące świeżością, otoczone zielenią, będące synonimem wygody i luksusu miejsce gdzie historia spotyka się z nowoczesnością tworząc nową jakość pod nazwą Future City … nową jakość gotowych do wprowadzenia mieszkań z pionierską nutą funkcjonalności.

Na terenie około 3 hektarów w ciągu kilku ostatnich lat zauważyć było można jeden z największych placów budów w Krakowie. Dopiero niedawno pracę zakończyły tu ostatnie brygady budowlane, zniknęły żurawie, betoniarki i ogrodzenie budowy, a oczom ciekawskich ukazała się nowoczesna architektura w najwyższej jakości. Architektura, która w swoim zamyśle łączy nowatorską myśl techniczną, estetykę elewacji, wygodę użytkowania oraz funkcjonalnie rozplanowane zagospodarowanie terenu osiedla. Fakt ten został doceniony poprzez wyróżnienie osiedla w konkursie Fasada Roku 2009 jak również uznaniu jakie wzbudził w czasie konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku i Nagrody Złotego Sokoła 2010.

Future City to nowy format budownictwa mieszkaniowego dającego poczucie bezpieczeństwa, niezależności i komfortu bez konieczności rezygnacji z życia pełnym rytmem miasta będąc wszak wciąż w jego centrum.

Osiedle składa się z siedmiu budynków o wysokościach od pięciu do jedenastu pięter. Szeroki wachlarz dostępnych metraży od 32 do 127 metrów kwadratowych sprawia, iż w ofercie znajdują się zarówno niewielkie przytulne mieszkania dla rozpoczynających nowe życie młodych mieszkańców Krakowa jak i większe apartamenty oraz penthouse’y dla osób poszukujących docelowego miejsca zamieszkania dla siebie i całej rodziny. Również świat biznesu z chęcią zagląda na nasze osiedle nabywając lub wynajmując lokale dla swojej kadry zarządzającej, będąc tym samym dla nas prawdziwym dowodem uznania.

Jeden z wiodących dzienników prasowych określił to miejsce mianem ‘osiedle kompletne’ jako dowód pochwały dla inicjatorów powstania inwestycji, którzy nie zapomnieli o zapewnieniu mieszkańcom oprócz wygodnych parkingów, promenady, kompletnego zaplecza usługowego i nie tylko. Ale o usługach poniżej…

Delikatesy Alma

Delikatesy Alma to nie tylko sklep - to miejsce, z którego rozpoczniecie Państwo fascynującą podróż po świecie kulinarnych doznań. Zgromadziliśmy tu przysmaki wytworzone naturalnymi metodami, według tradycyjnych receptur i nowoczesne mieszanki smaków, które mogą być prawdziwym zaskoczeniem. Wielu z nich możecie spróbować tylko w Almie. Ponad 3 tysiące produktów sami odkryliśmy u włoskich mistrzów produkcji serów, we francuskich winnicach albo na zboczach gór, gdzie w krystalicznie czystym powietrzu dojrzewają ziarna wyjątkowych kaw i jako jedyni sprowadzamy je do Polski.

www.almamarket.pl


Fabryka Pizzy

Fabryka Pizzy to miejsce na stałe wpisane na gastronomicznej mapie Krakowa. Unikalny smak pizzy i dań włoskiej kuchni, profesjonalna obsługa i przyjazna atmosfera pd lat przyciąga klientów. Stylowe, ciekawie urządzone wnętrza i profesjonalna obsługa to standardy które cechują nasze lokale. Jednak najważniejsze dla nas to pyszne jedzenie stworzone z najwyższej jakości produktów.

www.fabrykapizzy.pl


VITAL-DENT – gabinety stomatologiczne

Nowo otwarte gabinety dentystyczne, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Kadra zapewnia profesjonalną diagnostykę, leczenie oraz profilaktykę Pacjentów. Recepcja z poczekalnią dostosowana dla dzieci, seniorów, rodzin z niemowlętami i niepełnosprawnych.

www.vital-dent.pl

zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.